Przejdź do strony: W obiektywie Pana Tomka
Przejdź do strony: Sparta Oborniki pod szyldem GGW
Przejdź do strony: Dzień Kobiet na Hawelańskiej
Przejdź do strony: PIERWSZY DZIEŃ JESIENI
Przejdź do strony: W szerokim kadrze - Osiedle Hawelańska
Przejdź do strony: GGW sponsorem Sparty Oborniki
Przejdź do strony: Rozpoczynamy budowę Osiedla Hawelańska
Przejdź do strony: XIII Wielkopolskie Targi Mieszkaniowe
2 sierpnia 2011

Festiwal Jeździecki Baborówko 2011

Dwa dni zdrowej rywalizacji w pełnym lipcowym słońcu. Tak było podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, który w weekend 15-17 lipca w Baborówku.

W ramach imprezy zorganizowanej przez Krystynę i Henryka Święcickich odbyły się międzynarodowe zawody w WKKW. W konkursie CIC* zwyciężył zawodnik z Belgii Tom Goerman na koniu Mister Moon de la Croix, miejsce drugie zajęła zawodniczka z Niemiec Ronja Bergman na koniu Cayenne GS, a trzeci był reprezentant Polski Marcin Michałek na klaczy First Lady. W Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów zwyciężyła Aleksandra Lauk na Spring Star a złoty medal w kategorii Juniorów zdobyła Paulina Orczyńska na koniu Speed Limit. Emocji nie brakowało.

Oprócz zmagań sportowych wyjątkowo licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać niesamowicie emocjonujące wyścigi zaprzęgów, pokazy kawalerii a najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach i grach sportowych oraz spróbować jazdy konnej.

Przejdź do strony: Majowe Targi Nieruchomości i Kredytów
Przejdź do strony: Nasz udział w magazynie "Po poznańsku"
Przejdź do strony: Za nami udział w pierwszych targach mieszkaniowych w roku 2011
Przejdź do strony: Słoneczny Zakątek wita!
Przejdź do strony: Zaczynamy pracę na terenie Ratajskiego Zakątka
Przejdź do strony: GGW Development partnerem Fundacji Pro Terra
Przejdź do strony: Ruszyła budowa Słonecznego Zakątka